To my tworzymy dla Ciebie nowe dozniania

POZNAJ NAS LEPIEJ

Nasi Liderzy

Wojciech Korfel i Ewa Woronowska stoją na czele Prologue dbając zarówno o potrzeby naszych gości jak i swój zespól, którego są fantastycznymi liderami. To nie przypadek, że tworzą prawdziwy power tandem, łączą ich nie tylko niezwykła wiedza i zamiłowanie dla swojej pracy, ale przede wszystkim wspólne wartości i cięgła potrzeba dążenia do doskonałości. Nie pierwszy raz pracują razem, wspólnie spędzili ponad 3 lata w The Fat Duck, doskonaląc swoje umiejętności i doświadczając na własnej skórze ile kosztuje dążenie do perfekcji. Dzisiaj realizują wspólne cele w Prologue, a najważniejszym z nich jest tworzenie nowych standardów w Polskiej gastronomii.

Executive Head Chef

Wojciech Korfel jest charyzmatycznym liderem i bardzo doświadczonym kucharzem, który swoją karierę rozpoczął w szkole gastronomicznej w Bukownie. Nigdy nie przestał doskonalić swoich umiejętności, a ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobywał w wielu znanych restauracjach Wielkiej Brytanii, u boku rozpoznawanych na całym świecie, wybitnych szefów kuchni. Pracował w gastro-pubach wyróżnionych AA Rosette **, jak również odbywał staże w tak rozpoznawalnych restauracjach jak Dinner by Heston, Hand and Flowers, Gordon Ramsay at Claridges czy La Manoir Aux Quat'Saisons. Aż po 3,5 letnią pracę w kultowym już The Fat Duck w Bray, wyróżnionej trzema gwiazdkami Michelin***.
Wojtek był również częścią szeroko dokumentowanego projektu przenoszenia restauracji Hestona Blumenthal do resortu Crown Towers w Melbourne. Jednak po niesamowitych 9 miesiącach w Australii zdecydował powrócić do kraju, gdzie objął stanowisko Senior Sous Chef w pierwszej wyróżnionej gwiazdką Michelin* restauracji w Polsce - Atelier Amaro

Manager Restauracji

„Przez ostatnie 12 lat miałam przywilej pracować w restauracjach, które zasłużenie noszą miano kultowych : The Fat Duck w Bray, UK oraz Noma w Kopenhadze. Tam miałam okazję współpracować z niezwykle utalentowanymi członkami zespołów kelnerskich, szefami kuchni oraz sommelierami, posiadającymi ogromną wiedzę i prawdziwą pasję dla swojej pracy. Dzięki nim sukcesywnie zdobywałam i udoskonalałam swoje umiejętności jako kelner, jak również nauczyłam się dostrzegać wyjątkowość doświadczeń kulinarnych i cenić rolę jaką odgrywa w nich wino. Lata pracy w elitarnym środowisku pozwoliły mi zdobyć dużą wiedzę, ale przede wszystkim były wielką szkołą pokory i pozwoliły mi dostrzec jak ważne są zamiłowanie do pracy, otwartość i profesjonalizm w każdym aspekcie funkcjonowania restauracji.
Wróciłam do Polski i rozpoczęłam pracę w Prologue po to, aby wykorzystać zdobytą wiedzę w codziennym serwisie oraz pokazać gościom, że profesjonalny kelner nie jest służącym, ale gospodarzem. Dobrym gospodarzem, który czuwa nad całokształtem doświadczenia kulinarnego w restauracji i dba o komfort i wygodę swoich gości począwszy od momentu powitania. Chcę również przekazać jak najwięcej młodym adeptom zawodu, dzielić się z nimi moją pasją i pokazać, że niedoceniany w Polsce zawód kelnera, może być źródłem radości i satysfakcji zawodowej.” - Ewa Woronowska

Sous Chefs

Sebastian Ossowski pierwsze kroki stawiał w jednej z Gdańskich restauracji - Metamorfoza, tam zdobywał swoje pierwsze doświadczenia kulinarne i zaczął poważnie myśleć o zawodzie kucharza. W poszukiwaniu nowych doświadczeń i kolejnych wyzwań trafił do Prologue, gdzie pod bacznym okiem Szefa Kuchni pokazuje na co go stać i jak wiele znaczy dla niego to co robi. Jest jednym z najmłodszych i najbardziej ambitnych kucharzy w zespole, który dzięki pracy z ogromnym poświęceniem i pokorą, zdobył już dużą wiedzę pomimo bardzo młodego wieku.

Łukasz Mierzejewski  ponad rok temu dolączył do naszego zespołu, aby korzystając z wiedzy i doświadczenia Szefa Kuchni  odkrywać to, co najbardziej fascynuje go w profesjonalnej kuchni od początku. Zaskakujące połączenia smaków, nowe techniki przygotowania potraw oraz  prawdziwą "cenę"  bezkompromisowego dążenia do doskonałości. Dzięki swojej determinacji i poświęceniu skutecznie połączył pracę ze studiami magisterskimi, dlatego dzisiaj współtworzy Prologue nie tylko jako kucharz, ale również jako dyplomowany dietetyk👌 Mimo wszystko Łukasz nie osiada na laurach i z wielkim szacunkiem dla swojej profesji, każdy dzień w Prologue traktuje jako szansę, aby nauczyć się czegoś nowego, bezustannie pracuje nad sobą i doskonali dotychczas zdobyte umiejętności. 

 

PRACUJ Z NAMI

W Prologue zawsze jesteśmy otwarci na ludzi z pasją, chętnych dołączyć do naszego zespołu, jak również oferujemy możliwość podjęcia stażu w naszej kuchni (w przypadku stażu dla najlepszych wyników sugerujemy pozostanie z nami przynajmniej na dwa miesiące).

Jeśli jesteś zainteresowany(-na) pracą w naszej kuchni prosimy wysyłać cv na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Kandydatów na kelnera (-kę) chętnych dołączyć do naszego Front of House zapraszamy do nadsyłania cv pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer kontaktowy +48(58) 526 5909
W sprawie stażu i pracy w kuchni +48 530 622 625
Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku do godziny 17:00

Obserwuj nas na profilach społecznościowych

KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

PRZYDATNE LINKI